Genel

İzmir Sendika Avukatı

denizaslanı hukuk

izmir sendika avukatı, bostanlı sendika avukatı, karşıyaka sendika avukatı, atama işleminin iptali avukatı, idare hukuku avukatı, izmir sendika avukatları, karşıyaka sendika avukatları, karşıyaka idare hukuku avukatı, idare mahkemesi avukatı, idari işlemin iptali avukatı.

Atama işleminin iptali avukatı, sendika avukatı, memur avukatı, idari dava nasıl açılır, disiplin soruşturması savunma örneği, idari işlemlerde süreler nasıl işler, idare mahkemesine nasıl dava açılır, idare mahkemesi dava açma ücreti, idari para cezasının iptali gibi merak edilen hususların tümünü sizler için yanıtladık.

izmir sendika avukatı olarak, KGSK’nın, “sendika ve konfederasyonların yetki ve faaliyetleri” başlıklı 19. maddesi (f) bendinde yapılan düzenleme şu şekildedir. “Üyelerin idare ile ilgili doğacak ihtilaflarında, ortak hak ve menfaatlerin izlenmesinde veya hukuki yardım gerekliliğinin ortaya çıkması durumunda üyelerini veya mirasçılarını her düzeyde ve derecedeki yönetim ve yargı organları önünde temsil etmek veya ettirmek, dava açmak ve bu nedenle açılan davalarda taraf olmak” denilmek sureti ile sendikaların üyelerine sağlayacağı hukuki yardımın çerçevesi belirlenmiştir. Kanunun bu hükmü ile açıklanan sendika faaliyet sahası için iletişime geçin.

AVUKAT TELEFON NUMARASI İÇİN TIKLAYIN.

Hukuk büromuz ekonomi dünyasının vazgeçilmez unsurları olan işçilere ve işverenlere iş hukuku anlamında destek vermekte, müvekkillerimiz lehine hukuki destek sağlanmaktadır. Bu hizmet paketinde Hukuk Büromuz tarafından işveren konumunda olan müvekkil şirketlere belirli ya da belirsiz süreli iş sözleşmeleri iş yeri yönetmelikleri ve benzeri nitelikteki iş yeri belgelerinin oluşturulması ve uygulanması, çalışanlar ile devam eden iş ilişkisinin mevzuat ve yerleşik Yargıtay uygulamalarına uygun olarak yönetilmesi, insan kaynakları birimlerinin yapılandırılması ve çalışma sistemlerinin standart hale getirilmesi gibi konularda hukuki hizmetler verilmektedir.

Ayrıca hukuk büromuz tarafından; müvekkil şirketlere, işe alım prosedürünün hukuki alt yapısının oluşturulması, her bir somut duruma özgü tutanak, savunma istem yazıları, ihtar ve fesih bildirimlerinin hazırlanması, iş hukuku eğitim hizmetlerinin sunulması, sendikal faaliyetler ile ilgili sorunların çözümü ve İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku kapsamında dava öncesi, dava süreci ve dava sonrasında her türlü uyuşmazlığın çözümü gibi konularda, danışmanlık ve avukatlık hizmeti verilmektedir.

İzmir Sendika Avukatı, Atama İşleminin İptali Avukatı

Hukuk büromuzda çalışan konumunda olan bireysel müvekkillerimize ise iş kanunu çerçevesinde işverenleri ile dava süreçlerinin yönetimi kapsamında hizmet göstermekteyiz.

Sosyal güvenlik hukukundan kaynaklanan işe iade , SGK Çalışma Süresinin Tespiti gibi konularda efektif çözümler sunarak avukatlık hizmeti verilmektedir. Hukuk büromuz kurulduğu günden bu yana toplu iş sözleşmeleri. Politikalar ve ilişkileriyle ilgili olarak iş hukuku ve yükümlülükler hakkında birçok şirket ve işveren sendikasının temsilciliği yapmıştır. Hukuk büromuz iş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıklara barışçıl yollarla sözleşmeler, hukuk davaları ve/veya müzakereler vasıtasıyla efektif çözümler sağlanmaktadır.

Avukat tavsiyesi için tıklayın.

Sonuç olarak;
karşıyaka atama işleminin iptali avukatı ve karşıyaka işçi avukatı ile gerekli başvurularda bulunmak gerekmektedir.

Açıkladığımız pek çok konuyu ele aldığımızda bostanlı sendika avukatı için kesin bir ücret söylememiz mümkün değildir. Ancak genel çerçevede bilgi vermesi için İzmir Barosu Ücret Tarifesini sizlerle paylaşıyoruz. Tıklayın.

FİYAT ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

Karşıyaka Değer Kaybı Avukatı ve Karşıyaka Güvenlik Soruşturması Avukatı için tıklayın.

izmir boşanma avukatı

Bostanlı Trafik Cezası Avukatı ‘na ulaşın.
Trafik Kazası Sonrası Yapılacak İşlemler Avukatı telefon numarası için ulaşın. Appelez nous.
Bostanlı İdari Para Cezasının İptali Avukatı başlıklı yazımız için ulaşın.
İzmir Mavi Kart Avukatı başlıklı yazımız için ulaşın.
Araç Değer Kaybı Nedir başlıklı yazımız için ulaşın.
İzmir İdare Avukatı başlıklı yazımız için ulaşın.
İzmir Değer Kaybı Avukatı başlıklı yazımız için ulaşın.

Bir önceki yazımız olan Karşıyaka Değer Kaybı Avukatı başlıklı makalemizde alsancak araç değer kaybı avukatı, araç değer kaybı sorgulama ve araç değer kaybı tespiti hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir