Genel

Yaralama Davası Avukat Ücreti

izmir avukat ali berkin denizaslanı

Yaralama Davası Avukat Ücreti, Avukat Ücreti, Ceza Avukatı Ücreti, Ceza Davası Avukatlık Ücreti, İzmir Hukuk Bürosu Ücretleri, Asliye Ceza Davası Avukatlık Ücreti, Ağır Ceza Davası Avukatlık Ücreti, FETÖ Davası Avukatlık Ücreti, Hakaret Davası Avukatlık Ücreti, Tehdit Davası Avukatlık Ücreti gibi merak edilen tüm hususları sizler için yanıtladık.

Avukatlık ücreti, her yıl asgari bir tarife ile belirlenir. Bu tarifenin adı, Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi’dir, AAÜT. Bu tarife her yıl Resmi Gazete’de yayımlanır.

İzmir Barosu’na bağlı bir Avukatlık Bürosu olarak ofisimiz, İzmir Barosu Tavsiye Niteliğindeki Ücret Tarifesi çerçevesinde bir ücret politikası ile hizmet vermektedir.

Avukatlık Ücreti Taksidi, Taksitli Avukatlık Ücreti, Avukat Ücretleri Taksitlendirilebilir Mi?

Ofisimiz bünyesinde, avukatlık ücretini aramızda kuracağımız bir sözleşme doğrultusunda taksitlendirme veya e-Tahsilat uygulaması ile kredi kartına taksit yapabilme imkanımız mevcuttur. Ancak, sözleşme ile taksitli avukatlık ücreti hizmetimiz, zor şartlar altındaki müvekkillerimiz ile aramızdaki güven ilişkisinin neticesinde meydana gelmektedir. Bilinmesi gerekmektedir ki, avukatlık ücreti, kanunen peşin alınmaktadır.

YARALAMA DAVASI AVUKAT ÜCRETİ, 15.780,00 TL’dir.

Bu ücret, 2021 Yılı İzmir Barosu Tavsiye Niteliğindeki Ücret Tarifesi kapsamında verilmiştir. Dosya kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi ve teklif için iletişime geçin.

AVUKATLIK ÜCRETİ İÇİN TIKLAYIN.

Av. Ali Berkin Denizaslanı’nı arayın.

Bir önceki yazımız olan Fetö Davası Avukat Ücreti başlıklı makalemizde ağır ceza davası avukatlık ücreti, Asliye Ceza Davası Avukatlık Ücreti ve Avukat Ücreti hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir