Ali Berkin Denizaslanı ARAYIN.  –  ali@denizaslanihukuk.com

Ali Berkin Denizaslanı; İzmir’de doğmuş ve ilköğretimini İzmir’de sürdürmüştür. Ortaöğretimini Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde başarıyla tamamlayarak hukuk fakültesine gitmeye hak kazanmış, bu dört yıllık süre boyunca da yoğun hukuk bürolarının stajyer kadrosunda yer almıştır. Mezuniyetinin ardından, ilgisi ve pozisyonu gereği özellikle İcra-İflas ve Borçlar Hukuku üzerine çalışmalarını sürdüren Denizaslanı, stajını Tekirdağ ili merkezli Varol Hukuk Bürosu’nda her alanda aktif roller üstlenerek tamamlamış ve ardından İzmir Barosu’na naklini almıştır. Günümüzde özel müvekkillerinin ve kurumsal firmaların danışmanlık görevlerini ve icra faaliyetlerini üstlenen Denizaslanı; Yabancılar Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Bilişim ve e-Ticaret Hukuku, KVKK Hukuku Uyum Projeleri, Start- Up Hukuku üzerine projeler de yürütmektedir.

Denizaslanı Hukuk Bürosu kurucusu, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde Vergi Hukuku ve İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Kamu Hukuku olmak üzere iki farklı alanda yüksek lisans yaparak akademik faaliyetlerini yürütmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın.

Droit successoral des étrangers en Turquie, Avocats Francophones en Turquie, Avocats Francophones à Izmir, Avocats Francophones à Istanbul, Cabinet d’Avocats Francophones.

-Appelez Nous.-

izmir boşanma avukatıTecentriq davası avukatı, akıllı ilaç davası avukatıkanser ilacı davası avukatı, karşıyaka devremülk avukatı, izmir devremülk avukatı, devremülk sözleşmesi iptali, devremülk sözleşmesinden cayma hakkı, devremülk sözleşmesi icra takibi, devre tatil sözleşmesi cayma hakkı, izmir devremülk iptali, Yalova Termal, Sarot Termal, Ada Termal, karşıyaka tahliye davası avukatı, izmir kira avukatı, kiracı tahliyesi nasıl yapılır, tahliye davası nasıl açılır, bostanlı kira avukatı, Karşıyaka kira hukuku avukatı. izmir tahliye davası avukatı, izmir kira hukuku avukatı, tahliye davası dilekçesi örneği, tahliye davası cevap dilekçesi örneği, kiracı tahliye ihtarnamesi, kiracı tahliye ihtarnamesi örneği, noterden ihtar nasıl çekilir, kiracı nasıl tahliye edilir, tahliye avukatları, izmir tahliye davası avukatları, dubai’de oturma izni

Bir önceki yazımız olan Kanser İlacı Davası Avukatı başlıklı makalemizde Akıllı İlaç Davası Avukatı, akıllı ilaç davası görevli mahkeme ve akıllı ilaç davası yetkili mahkeme hakkında bilgiler verilmektedir.